Salomo - Stichting voor Christelijk Primair Onderwijs Zuid-Kennemerland

Team

Groep

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

1a

Milou Eldering

Milou Eldering

Milou Eldering

Milou Eldering

Milou Eldering

1b

Peggy Ann Wesselius

Peggy Ann Wesselius

Peggy Ann Wesselius of Carla van Loon

Carla van Loon

Carla van Loon

1c

Ellen Hooreman

Ellen Hooreman

Ellen Hooreman

Jolanda de Vries

Ellen Hooreman

2a

Bianca Koomen

Bianca Koomen

Jolanda de Vries

Bianca Koomen

Bianca Koomen

2b

Ingeborg Meinster

Ingeborg Meinster

Ingeborg Meinster

Ingeborg Meinster

Ingeborg Meinster of Dina Mommertz

3a

Jiska Labohm

Jiska Labohm

Jiska Labohm

Jiska Labohm

Jiska Labohm

3b

Sandra Snel

Sandra Snel

Sandra Snel of

Kim Klaase

Kim Klaase

Kim Klaase

3c

Simone van Steen

Simone van Steen

Simone van Steen

Simone van Steen

Simone van Steen

4a

Annemarie Tegels

Annemarie Tegels

Annemarie Tegels

Mariska van der Kuur

Mariska van der Kuur

4b

Annette Heermans

Annette Heermans

Annette Heermans

Annette Heermans

Annette Heermans

4c

Larissa Kisteman

Larissa Kisteman

Annemarijn Wubs

Larissa Kisteman

Larissa Kisteman

5a

Jan Ebele van der Meulen

Jan Ebele van der Meulen

Jan Ebele van der Meulen

Jan Ebele van der Meulen

Joëlla Blok

5b

Sanneke Overtoom

Sanneke Overtoom

Sanneke Overtoom

Annemarijn Wubs

Annemarijn Wubs

5c

Suzanne van der Laan

Suzanne van der Laan

Saskia Schotvanger

Saskia Schotvanger

Saskia Schotvanger

6a

Pascal Dirkzwager

Pascal Dirkzwager

Pascal Dirkzwager

Pascal Dirkzwager

Pascal Dirkzwager

6b

Eva Betjes

Eva Betjes

Eva Betjes

Eva Betjes

Eva Betjes

7a

Sylvia Goossens

Sylvia Goossens

Sylvia Goossens

Sylvia Goossens

Sylvia Goossens

7b

Ans Themmen

Joriek Claus

Joriek Claus

Ans Themmen

Ans Themmen

8a

Joost Uitermark

Joost Uitermark

Joëlla Blok

Joëlla Blok

Joost Uitermark

8b

Iris Treffers

Iris Treffers

Iris Treffers

Iris Treffers

Iris Treffers

Gym

 

Cindy Zoon

Cindy Zoon

 

Mirjam Hulshof

Spectrum

Joëlla Blok

Joëlla Blok

 

 

 

RT taal-lezen

 

Dina Mommertz

 

Dina Mommertz

 

Extra ondersteuning Passend onderwijs

Philip Mees

 

Philip Mees

 

 

Kindercoach

 

 

 

 

Joriek Claus

Interne begeleiding

Wilma Wessel of Danielle de Vries

Wilma Wessel en Danielle de Vries

Wilma Wessel of Danielle de Vries

Wilma Wessel en Danielle de Vries

 

Klassen-assistent/ ondersteuning

Saskia Zonneveld en Jakolien Schaap

Saskia Zonneveld en Jakolien Schaap

Saskia Zonneveld en Jakolien Schaap

Saskia Zonneveld en Jakolien Schaap

Saskia Zonneveld en Jakolien Schaap

Conciërge

Henk Blom

Henk Blom en Dan Mulder

 

 

Henk Blom en Dan Mulder

Administratie

Jolanda Mens

Jolanda Mens

Jolanda Mens

Jolanda Mens

 

Directie

Paulien Dubelaar

Paulien Dubelaar

 

Paulien Dubelaar

Paulien Dubelaar